Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

viza

Dodan: 12.02.07 @17:56:36

mia

Gost

0 0

Idem ovo ljeto u ameriku a onaj zadnji mjesec bi svratila do mexica ili cube.. Zna li itko da li je potrebna viza za te zemlje?!

cvbn

Gost

0 0

book

imam i ja takvu nekakvu kombinaciju ali postoji mali problem sto bi trebala slozit kartu,dakle preko te zamlje natrag tj...npr..HR-USA a natrag ..Cuba(ili koja vec duga zamlja)-HR a to ti je jako tesko i prilicno skupo..jer ak odes iz USA na j-1 noemozes se vracati cak nit na terminal jel ako se dobro sjecam on je tak napravljen da ga moras proc tj moras uci u USa,a jos nsam ispitao kak bi to prihvatili u agenciji jel je uvjet povratna karta!!

AJde ako imas neke bolje info ili bilo sta za USA,javi na mail alnaser@hi.htnet.hr

mia

Gost

0 0

ok, hvala na inf., javim ti ako sta nadem!!

Gost

0 0

hej hej, moj je plan najprije na jamaicu pa s jamaice na cubu i istim putem nazad u sad. sto se vize tice, rekli su mi na kubanskoj ambasadi u beu da vizu mog trazit ili na abasadi jamaice ili na samom aerodromu. kazu da nije problem. sto se mexica tice mislim da je shema ista - vizu dobivas na aerodromu iako u to nisam sto posto sigurna. sretno!:)

mirka

Gost

0 0

iz amerike se ne moze na kubu i obartno. halo? castro-kennedy??

nemogu vjerovat

Gost

0 0

savjetujem svih koji imaju kombinacije da nakon rada ne pokusavaju u mexico, kanadu i slicne pizdarije. za sve zemlje treba viza i onda ponovno viza (turisticka) za ameriku da se mozete vratiti doma. ne kuzim? kaj vam amerika i 50 saveznih drzava nisu dosta pa se idete zajebavat po ambasadama i granicama dok vas neko ne naprasi?? dakle, osim sto imas ulaz u ameriku, trebas traziti i vize za sve zemlje koje namjeravas posjetiti i ponovno vizu za ameriku da se vratis kuci. a isto take NE mozes traziti let iz hrvatske u usa, pa na jamajku pa za hrvatsku. svaka karta za us se MORA raditi povratna.

il loco

Gost

0 0

ček ako iman vizu za USA na 5 miseci (4+1) zašto bi je opet tražija u tom vrimenu ako oden iz države o čemu pričaš? zašto neko ko je na floridi ili u kaliforniji nebi otiša u mexico ili na kubu ka može pljuniti na njih? a vizu ionako kupiš pri ulazu.

Be-lee

Gost

0 0

Pozdrav! Bio sam na programu CCUSA-a 3 puta, ove godine će biti četvrti... Jednom kada dobijete radnu vizu za USA, podrazumijeva se da ćete vi tih sljedećih 4 ili 5 mjeseci provesti u Americi... Ako odlučite napustiti USA zbog odlaska u Mexico, Kubu ili bilo koju drugu zemlju izvan SAD-a, NEĆETE SE VIŠE MOĆI VRATITI U AMERIKU! OVO JE 100% PROVJERENO! Cure iz CCUSA-a će vam reći istu stvar... Stoga, ako planirate išta slično(poput odlaska u Mexico, Kubu...) morat ćete ići na kraju svojeg boravka u Americi, što znači da je jedina mogućnost otići iz Amerike u npr. Mexico i onda iz Mexica direktno doma za Europu, ali nikako nećete moći nazad u Ameriku... Eto, toliko od mene! Pozdrav!

cvh

Gost

0 0

Stvarno je to malo zajeb...sto se nemoze tak nesto skombinirati tj,moze ali se neisplati i mislim da bi karta bila kao suho zlato.

Inace frednica koja je radila s menom u USa je isla na Porto-rico i provela se 6-7 dana za 500$i natrag se vratila u USA ali ona ima drugaciji vizni rezim posto je iz Ecvadora i naravno habla espanjol..hehe.

A ovo je tocno kad odes van nemres vise u USA ima jos jedna kombinacija s terminalima al da se to uspije toj je u %o. tak da štanga!

A mislim da bi stvarno bilo suepr kad bi se moglo u mexico ili recimo cubu...pa onda recimo prek NYCa doma..

il loco

Gost

0 0

fala na informaciji nisan to zna za vračanje svarno bezveze. A dali znate jel uvijet da se uzme povrtana karta dali se može uzeti jednosmjerna?

mia

Gost

0 0

pa izgleda da se ne moze, to i je na kraju najveci problem!! Jer inace bi mogli zadnji tjedan vanka usa i iz te druge zemlje direkt doma..

nemogu vjerovat

Gost

0 0

ponavljam, ne moze. karta je zatvorenoga tipa.

M

Gost

0 0

Iz SAD-a se ne može u Kubu, jer uopće nema letova zbog sankcija. S turističkom se vizom (ako je za više ulazaka) može u Kanadu, pa iz Kanade ne Kubu i istim putem nazad u SAD. Kubanci ne udaraju pečate u putovnice nego daju posebne papire, tako da ne bi imali problema s amerikancima. Za Meksiko i Kanadu je takodjer potrebna viza. Moze se dobiti i u SAD-u u konzulatima, ali uzme nekada i vise od 2 tjedna.

neznam

Gost

0 0

koliko je viza za Ameriku i dali plaćamo tamo šta?

joj

Gost

0 0

viza ti dođe 100$ koje plaćaš u zagrebačkoj banci oni već tamo znaju proceduru plus 35 $ za sevis koje plaćaš preko interneta to je naravno ako ideš kao student i tražiš J1 vizu ako ideš na drugi tip vize a to je hb ili slično onda je sevis još plus 100$. ali u principu sama viza je 100$
UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90