Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

kako do vize za meksiko i bolliviju ako sam vec u j.americi?

Dodan: 31.01.07 @14:32:31

marijana

Gost

0 0

Ja se spremam na put po juznoj i srednjoj americi u 3.mjesecu i posjetiti cu vecinu zemalja za koje hrvatima ne treba viza. medutim planiram ici i u boliviju i meksiko i nama su za to potrebne vize pa me zanima dali ih nije problem dobiti ako pokusam aplicirati u peru-u u bolivijskoj i meksickoj ambasadi ili u kostariki. jer nisam sigurna kako ce moj put teci i kad tocno bi isla u meksiko tako da mi je unaprijed problem aplicirati odavdje jer neznam datume..Pocinjem svoj put u peru. Dali itko ima kakvo iskustvo sa apliciranjem viza od tamo?

Hvala.

Tina

Gost

0 0

Mi smo vize dizali normalno u Buenos Airesu u ambasadama za Brazil i Boliviju tako da pretpostavljam da nema problema ni u drugim zemljama pod pretpostavkom da postoji ambasada

.

Gost

0 0

na granici kupi za 50$,toliko smo mi placali za boliviju,ali ih mozes potkupiti,za nekih 20-30$

IVICA

Gost

0 0

NEMAM ISKUSTVO ALI IMAM COVJEKA NASEGA STO MU DOLE ZENA RADI U AMBASADI, ALI NE MOGU TEK TAKO DAVATI TELEFONE NISMO NA PJACI, MORE INFO.. , SVE IMAM,TREBAS INFO SMJESTAJ LIMA, CHILE IZ B .A AS SAM JUCER IZ B.AIRESA DOSAO SMJESTAJ U B.AIRESU U PRIVAT. APARTMANU..

POZDRAV GOSPAR, DAJ MINEKI TVOJ MAIL..

Tedy

Gost

0 0

Mozete li reci gdje se kod nas (najblize) moze dobiti viza za Boliviju, koliko dodje te koliko dugo treba čekati da ju izrade?

Hvala

Tihana

Gost

0 0

ej... ja sam trenutno u Argentini i u 7.mjesecu sam bila u Boliviji, vizu sam izvadila u 10 minuta u konzulatu na granici... Kosta 30 dolara, sve legalno. A sa Brazil vise ne trebamo vizu... Mexico, hm, hm.... Nemam pojma....

alen

Gost

0 0

deli ima neka mogucnost da se na osnovu cileanske vize u cileu dobije i argentinska posto imam pasos bih.hvala
UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90