Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

Posao u Londonu

Dodan: 23.01.07 @13:55:20

jure

Gost

0 0

Dali je netko radio ljeti u Londonu,ja bi išo ali neznam kome da se obratim pa ako netko zna...hvala

mia

Gost

0 0

poseti sajt www.egida.co.yu i mozes naci zanimljive programe ucenja engleskog jezika i rada u Engleskoj. Hrvatski drzavljani imaju vise programa u opciji, jer im ne treba viza za Englesku. Pogledaj pa javi komentar! Pozdrav

maja

Gost

0 0

sendvic program preko Egide iz N. Sada je za mene bio perfektan. Ja sam bila pre dve god. Prosle nisam mogla zbog ispita ici, ali na taj program mozes ici i ukoliko si apsolvent, tako da ove godine opet planiram. 100%

Gost

0 0

ja sam trenutno pred diplomom. da li to mogu ići samo studenti ili i diplomirani? Ne znam da li ću onda morati zamrznuti diplomiranje, ako ne mogu ići diplomanti? ovo mi se čini dobro, a da li se to može otići na samo 2 mjeseca ili se mora duže?

Alex

Gost

0 0

Pa mnogo je bolje ukoliko si jos student ili ako si zaposlena. Najgore je ako ne radis nista. Mislim da je monomum 9 nedelja programa.

Maja Bg

Gost

0 0

volela bih da znam malo vise o tom sendvic programu preko Elpide. Kakvi su uslovi? Smestaj? Kakva je zarada? Kakvi su Englezi?

ss

Gost

0 0

ja zavrsila s tim "sandwich cours-om", i sad sasm ostala u londonu.

najpametnija opcija - nadji jerftinu skolu engleskog jezika, i kao student mozes radit 20 sati tjedno.

ako ti trebaju kakve informacije slobodno se javi:

netta_sv@hotmail.co.uk

Marko

Gost

0 0

ss je u pravu, a takvih skola ima masu. Ja sam mislio kao da student imas pravo samo 16 sati tjedno ali nije bitno. Jednom kad si tamo i kad radis niko te vise ne pita koliko sati ti je dozvoljeno.

Sasa

Gost

0 0

Ja planiram da idem ovog leta da radim u Engleskoj preko Egide. Da li mozete da mi kazete koliko je to sigurno uopste? Kakav ti posao nude? Program ipak u pocetku nije nimalo jeftin. Kakve su sanse da za 4 meseca vratis ulozen novac? Hitno mi trebaju informacije, molim vas!

hi

Gost

0 0

Znači preko Egide dođe sve skupa taj Sandwich program oko deset tisuća kuna? Koliko ja znam, ovo je u Srbiji. A da li ima u Hrvatskoj takva agencija? 10 tisuća kuna nisu mali novci, ali ako se može mjesečno zaraditi oko 8 tisuća kuna, onda se isplati zapravo.
UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90