Raširi krila

transibirska zeljeznica

Dodan: 13.01.07 @22:53:52

rinma

Gost

0 0

ej,koji ti je mail? dao bih ti par upitau svezi s ovom kombinacijom koju si naveo....

Gost

0 0

Ili uzmes direktan let iz Beograda za Moskvu koji je povratna 257 Eur

ana

Gost

0 0

najjeftinije do rusije (moskve)je vlakom bez daljnjeg! govorim o cifri od 120 eura ZG-MOSKVA-ZG.. vlak ZG-BUDAPEST 208 kn, na keletiju kupujete povratnu BUDAPEST-CHOP (prvo mjesto iza madarsko-ukrajinske garanice) 40 eura, CHOP-KIJEV povratna za plazkartu 25 eura i KIJEV-MOSKVA plac-karta povratna maximalno 40 eura .. TADAM!! samo, trebate znat da vam za takvu egzibiciju treba ukrajinska tranzitna viza;) i 3 dana voznje.. obavezno ostati bar 24 sata u kijevu!! pa ljudi, sretno! javite kako ste se proveli! ja sam imala putovanje zivota :D

Domagoj

Gost

0 0

Kada ovo sve čitam čini mi se nemoguće ostvariti taj pothvat.....ali NEMA PREDAJE!

Ljeto 2008 mislim s ekipom vidjeti Rusiju i naravno transsibirsku željeznicu. Zanima me jel cijena gore navedena (480$) u oba smjera ili samo jednom. Ako je u jednom smjeru mislim da je to puno previše!!!

Za vizu bi se nakako snašli, imamo neke veze i vezice....iako to ne prakticiram niti podržavam.

Očekujete još mojih upita jer smatram da se za ovu avanturu treba itekako dobro pripremit.

poz

ivan

Gost

0 0

ja bio ovo ljeto solo s curom:

vlak zg-bg, avion bg-mos, vlak mos-irkutsk-ulan bator-peking, tour d' kina tjedan dana vlakom i avion pek-mos-bg pa vlakom doma. narucivali smo karte internetom od ruskih blesana i lopova, vozili u trecem razredu po transsibirskoj s ruskim izvidjačima, preživjeli kinesko pljuvanje i nehigijenu i doživjeli toplu zemlju mongoliju.

ako netko zeli detalje, isserdarusic@yahoo.com, ali samo jedno je vazno: dobra volja (i zdrav razum, ali recimo da to svi imaju:)).

Mika

Gost

0 0

zanima me koliko je karta vlakom od Zgreba do Moskve ili ako postoji do St Petersburga?ili jos bolje na kojoj stranici bi mogla vidjeti te cifre!!

Da li se moram na kraju puta vracat nazad do Moskve ili mogu nekim drugim putem doma..bilo vlakom ili zeljeznicom!?:))da ne dangubim vrijeme nazaj do Moskve

Koja mijesta preporucate? )Omsk, Irkuts..

Inace idem na 10 dana s time da bi 3,4 dana bila samo u Moskvi i St Peter..

Uskoro idem pa ak mozete nabacit koju info..:(

Ivka

Gost

0 0

Do Bajkala odi obavezno..smjestaj homestay!!od 5 do 25 dolarjeva.

đeljana

Gost

0 0

Kako se krecu cijene karata za transibirsku? Moze li se kupit nesto tipa mjesecna karta..da dodje jeftinije nego svaki dan kupovat

13.02

Gost

0 0

staje to platz karta ana ili neko drugi ako zna?

marin

Gost

0 0

daj molim te savjete(put,viza) ja kroz mjesec dana planiram krenuti na transibirsku moskva - vladivostok ili peking.....pozdrav

MARIN

Gost

0 0

PA

marin

Gost

0 0

kako je onda najlakši put do vize???

13.02

Gost

0 0

jel mi moze neko rec sta je to plazkarta jer je neko napisao da zg-moskva-zg dode 120 eura pa ako neko zna ?jer to je prejeftino!

Marinemir

Gost

0 0

To ti je 4. razred, 42 ljudi u jednom vagonu, spavas na improviziranom krevetu. Pravi dozivljaj rusije i ljudi.

13.02

Gost

0 0

hvala ti. znaci zato je tako jeftino..a znas li jesu jos i dalje vlakovi u ukrajini ovako jeftini kao i prije i jel nam treba jos uvijek viza za ukrajinu..hvala ti na odgovoru!

Gost

0 0

Ne znam cijene, ali ne vidim razloga zašto bi sad naglo poskupili, vjerojatno su iste ili samo malo skuplje. Za Ukrajinu treba viza, ali nije ju tako strašno dobiti.

13.02

Gost

0 0

evo ukrajinci nan ukinili vize do 1.11 tako da sad možemo u ukrajini...supač..i to iz zagreba za 100 eura vlakon do tamo i nazad..

Put Putujem

Registriran uporabnik

0 0

POzdrav!!! Vidim da ste ovo davno objavili, ali mislite li da je i dalje moguće ovako putovati do Kijeva? Idem tamo početkom 6. mjeseca pa trazim najjeftiniji i najzabavniji nacin! Thx!! :-)

Put Putujem

Registriran uporabnik

0 0

POzdrav!!! Vidim da ste ovo davno objavili, ali mislite li da je i dalje moguće ovako putovati do Kijeva? Idem tamo početkom 6. mjeseca pa trazim najjeftiniji i najzabavniji nacin! Thx!! :-)

SLAVKO PERKOVIĆ

Gost

0 0

nisam baš mlad ali bi sa svojm suprugom otputovao iz Zagreba do Moskve i transibirskom željeznicom dom Kine molim za savjeti kako to ostvariti

Mario

Gost

0 0

MP

Gost

0 0

BOk!

Evo mi smo bili prošle godine. Bilo nam je predobro!

Preporuča svima, a koga zanima može naći naše iskustvo ovdje:

www.sadsmotu.blogspot.com

UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.
Stran 2 od 2

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90