Jeftine avio karte STA Putovanja
Forum
stjuardesa
Dodan: 10. 06. 2006 @20:41:56
nives
Gost
Glasajte ZA Glasajte PROTIV
Glasova: 0
interesira ma tečajevi za stjuardese
Re: stjuardesa
Dodan: 11. 06. 2006 @19:32:14
matka
Gost
raspitaj se u adria airways, air adriatic, croatia airlines
Dodan: 11. 06. 2006 @21:41:08
Mitja
Gost
Kod Adrije uzimajo samo studente i moraš imati slovensko državljanstvo. Za Croatio i Air Adriatic ne znam. Probaj i u inozemstvu - tamo primaju sve nacionalnosti.
Dodan: 27. 06. 2006 @18:33:41
pilot
Gost

ciao,

znam da air adriatic i dubrovnik airline uvijek trazi stjuardese, ispuni formulare koje nadjes na :

http://www.airadriatic.com/form/jobs.htm

http://www.dubrovnikairline.com/

ako te interesira inozemstvo, mogu ti dat jos nekoliko linkova posto radim u inozemstvu. zavisi u kojoj zemlji bi najradje radila.

bok

Dodan: 03. 07. 2006 @20:23:14
ANAM
Gost
DAJ MI MOLIM TE JOS KOJI LINK ZA PRIJAVE,ZA INOZEMSTVO
Dodan: 04. 07. 2006 @22:01:44
pilot
Gost
molim te, daj mi email, da ti posaljem linkove. cao
Dodan: 05. 07. 2006 @20:47:29
Mitja
Gost
Dodan: 08. 01. 2007 @21:24:19
mimi
Gost
zanima me jesi li možda našla, uspjela nać posao kao stjuardesa i gdje?!prijava, natječaj...?
Dodan: 09. 01. 2007 @19:29:01
jelena
Gost
daj i meni koju adresu i ja želim postati stjuardesa.....
Dodan: 10. 01. 2007 @08:37:38
mimi
Gost
hm... al kako?! jel tko zna- kad, gdje...?! please... :)
Dodan: 19. 01. 2007 @12:16:30
Mitja
Gost
Probaj i kod British Airways, Wizzair, Ryanair, EasyJet...
Dodan: 05. 02. 2007 @12:28:00
majra
Gost
pitanje:je li nužno biti student da postanem stjuardesa? hvala
Dodan: 22. 10. 2007 @12:52:12
mia
Gost
ne znam,evo i ja se pitam...
Dodan: 23. 10. 2007 @16:48:38
kai
Gost
ne moraš biti student. Uglavnom se za taj posao traži završena srednja škola i znanje stranih jezika. Croatia Airlines uzima stjuardese svake godine, selekcije su uglavnom u jesen - najbolje je da im pošalješ CV pa će te zvati kad krenu s natječajem...više o tome ima i na njihovim stranicama http://www.croatiaairlines.com/hr/nbspupoznajtenasnbsp/posaoucroatiaairlinesu/tabid/104/Default.aspx i srteno :)
Dodan: 24. 10. 2007 @20:14:06
LETAČICA
Gost

tečaj za stjuardese ti organizira tvrtka koja te primi na posao, odnosno kod koje prođeš u krugovima razgovora i zdravstveni pregled. zatim slijedi školovanje u kojem ćeš morati proći ispite i tek onda ideš na A/C (avion) ali kao observer što ti je ujedno i ispit praktičnog dijela.

bolje je da ideš u veće kompanije jer je tamo sve organiziranije i bolji su uvijeti ako želiš dulje vrijeme biti u zrakoplovstvu.

odi samo na internet stranice kompanije (koja te zanima) i pronađi link za prijavu.

najbolje je raditi u Skandinaviji i Emiratima.

Dodan: 22. 11. 2007 @22:49:42
kristofer
Gost
ćao društvo i ja bi volio biti što i vi
Dodan: 29. 12. 2007 @20:05:52
Mala plava
Gost
Bok svima, ja vec stvarno dugo trazim taj posao, od svih vasih linkova jedino u našoj zemlji, vrijedi Croatia Airlains, ali oni sada ne traze stjuardese, ima jos neka avio tvrtka u zg i okolici koja trazi?! Molim vas da mi pomognete, hvala .
Dodan: 21. 01. 2008 @13:52:52
Dani
Gost
Bok svima od jedne stjuardese... Savijet: Šaljite u Cro.Air. oni mozda nemaju otvoreni natječaj ali skupljaju sve vase zivotopise koji im stizu kroz cijelu godinu i svake godine uzimaju novih ljudi!!!Drzim vam palceve da vam se zelje ostvare jer ovo je za nas koji volimo putovati zaista najljepsi posao na svijetu iako se u Cro.Air. bas i necete nagledati svijeta ali ljubav prema letenju i putovanje su za mene barem jaci os svih onih negativnih strana.Ako zelite raditi vani posjetite Qatar, Emirates...oni su vam super!!!Posao je divan ali nije samo smjeskanje kako svi misle...Mi smo gore prvo i osnovno radi sigurnosti!!!Ostalo cete vidjeti.
Re: stjuard
Dodan: 23. 01. 2008 @15:48:08
mat-macedonian air l
Gost
pozdrav od macedonian air lines,procitao sam poruke i znam kolkava je zelja da se bide stjuard-stjuardesa,i zelim da pomognem sa nekim informacie ali toa e kod nase male kompanije sve teze i teze je da se udze i radi taj posao,ali je je veoma lepa profesija,zelim vam udobam i miran let
Re: stjuard
Dodan: 23. 01. 2008 @15:52:11
mat-macedonian air l
Gost
letio sam neko vreme i to je nezamenlivo i ne je samo smjesenje tuku toa je veoma seriozan posao i odgovoran pogotovo kad se radi sa ludima,jedne koje se plase da lete druge su neke neobicne karaktere i tako dalje,ali svako mora pre da se preispita pa onda da udze u taj posao...srecno od mat-macedonia
Dodan: 23. 01. 2008 @15:53:17
mat
Gost
ima neko sta je radio u emiratima?ili katar?
Dodan: 22. 02. 2008 @17:48:04
Gost
a koliko stranih jezika moram znati
Dodan: 25. 03. 2008 @13:03:58
anči
Gost
da li stjuardese moraju imati odličan vid? ja nosim leće, a san mi je od malih nogu da postanem stjuardesa
Dodan: 17. 04. 2008 @13:13:56
Maja
Gost
mislim da moraš biti savršena zdravlja........
Dodan: 16. 05. 2008 @08:43:57
Danci
Gost
Mozes imati i lece i naocale nije frka osima ako stvarno nije ogromna dioptrija ali ne bi trebala imati problema...uvijek pokusaj...nemas sta za izgubiti...
Dodan: 16. 05. 2008 @19:10:44
Alessandro
Gost
ok, imam pitanje, da li se taj natjecaj, skola ili sve vezano uz to ista placa, i sto se tice primanja, jesu li dobra? mislim, da li su osobe koje rade taj posao zadovoljne sa primanjima, i koliko je potrebno znati stranih jezika, te da li je dovoljno zavrsiti tecaj stranog jezika da bi se priznao taj jezik za taj posao...??
Dodan: 22. 05. 2008 @15:07:54
m
Gost

Pozdrav svima

Ja se sad nekako nalazim na prekretnici svog zivota, (recimo to tako) i sad istrazujem mogucnosti.

Imam 25 godina, znanje eng. jezika a ucim i flamanski. (inace mi jezici idu)

Zanima me da li je kasno za stujardesu?ili nesto vezano uz flying?

Gdje ima kod nas 'tecaj za stjuarde'?

hvala na odgovoru svima.

Dodan: 13. 08. 2008 @13:11:31
tea
Gost

imam 18.godina i veoma me zanima ovaj poso.gdje se mogu raspitat sto mi sve treba?

Dodan: 31. 08. 2008 @14:35:34
Antonija
Gost
Dodan: 07. 10. 2008 @23:55:41
kviki
Gost
btw kolike su plaće stjuardesa?
Dodan: 13. 10. 2008 @21:18:40
Gost
iu
Dodan: 20. 12. 2008 @04:42:16
bitola
Gost

bok,a zasto vise ne letis za Mat?

Dodan: 06. 02. 2009 @23:41:52
guest
Gost
pozdrav, radila sam 4 godine u qataru kao stjuardesa,posao je super al i naporan.komunicira se na engleskom pretezito,znanje drugog jezika je prednost.proputovat cete svijet,ali se i naraditi.pocetna placa je 1500 dolara + prekovremeni pa recimo da se dalo nakupiti 2000 dolara,a kasnije i vise.Od nacija zastupljene su kineskinje,filipinke i poljakinje,hrvata jako malo.Iskustvo nije bitno jer tamo idete u skolu tako da se sve nauci,intervjui su se prije odrzavali vani.Prije dvije godine poceli su sa intervjuima kod nas,dovoljno je da aplicirate na njihovoj stranici i oni ce vas obavijestiti e-mailom kad se odrzava intervju u zg i da li ste zadovoljili njihove kriterije.evo i stranice www.qatarairways.com,puno srece!
Dodan: 04. 03. 2009 @15:09:32
elvira
Gost
a imas li neki sajt
Dodan: 05. 03. 2009 @13:50:45
congiuntivo
Gost
Već je napisala sajt al evo: http://www.qatarairways.com/global/en/cabincrew-general.html
Dodan: 11. 04. 2009 @00:57:51
Vale
Gost
hej.. zanima me je li bitna diploma iz skole stranih jezika da bi se priznalo znanje tog jezika? :)
Dodan: 13. 04. 2009 @14:42:37
anica
Gost
molim te mi samo reci kakvo je radno vrijeme?? hvalaa
Dodan: 29. 04. 2009 @20:59:01
vinko
Gost
bok kolegice mislim na letu ja sam pilot malajsiaairlans kako više ne dolazimo u zg jako mi mi je žao ali šta se može drago mi je vidjet kako bi mnogi išli našim stopama ali ponekad nije to baš tako kako letim pa može se reč pocjelom svjetu imao sam jako ozbiljnih situacija no pustimo oto letim gotovo non stop tako da kuči nisam nikada najviše sam volio kad sam letio zagreb malejzia sidney jer sam bio često sa rodbinom sori na zarezima i točkama ne pišem ih često puno pozdrava mojoj hrvatskoj iz bankoka.
Dodan: 24. 05. 2009 @12:08:13
marko
Gost
ljudi i mene jako zanima taj posao, volio bi radit u nekoj većoj kompaniji jer namjeravam dulje ostat u tom poslu, samo me zanima (pošto sam hrvat) koje kompanije nude posao bez preduvjeta da smo državljanji njihove države...
Dodan: 03. 06. 2009 @16:07:17
Kuglica
Gost
Netko je spomenuo da primaju studente. S obzirom na to, kakvo je radno vrijeme, tj. koliko se često leti? U jednom tjednu imam nekoliko ispita i tada ne bih mogal raditi. Jel to prihvatljivo kompanijama? Znači, rekli ste ujesen da kontaktiramo kompanije?
Dodan: 07. 06. 2009 @14:54:39
eleni
Gost

Bok.

Mene strasno zanima posao stjuardese. Moze li mi netko reci sta mi je sve potrebno za taj posao?

Kvalifikacije, strucne sprema, jezik i sve sta ide uz to.

Dodan: 21. 06. 2009 @13:58:16
xxx
Gost
radis skoro svaki dan, i nemozes im reci cujte, ja par puta tjedno nemogu raditi. Dakle fax uz taj posao jedino ako si neredovan student, drukcije nikako.
Dodan: 24. 06. 2009 @00:45:40
mala garava
Gost
možeš možeš, samo noge dugonoge raširiti treba malo.
Dodan: 29. 06. 2009 @23:35:05
?
Gost
Bok!evo ja imam oko dvije god.iskustva kao stjuardesa.posao je nešto najlijepše na svijetu.takav da ti privatne stvari zapadnu na dr.mjesto a to je big problem...uglavnom...tražite nešto dr.jer u tome nemate baš sjajnu budućnost
Dodan: 26. 07. 2009 @13:59:10
sandra
Gost
hay.. =) i mene takodjer zanima posao za stjuardesu.. ja imam tek 18 god.. al bih htjela to raditi, imam sve kvalifikacije za posao.. osim u croatia airlinesu, znate li još koju dobru hrvatsku avio-kompaniju koja uzima prijave tijekom cijele godine?? ili neku skandinavsku (po mogućnosti švedsku) kompaniju koja bi uzela rado radnicu iz hrvatske?? voljela bih raditi u švedskoj avio-kompaniji... kakve su predispozicije??? kako se prijaviti kdo njih??? tnx unaprijed.. =)
Dodan: 13. 09. 2009 @16:04:44
Vesna
Gost

Mene isto zanima posao stjuardese,samo neznam jer ima određena dobna granica jer ja imam 31 godinu i udana sam.Jel imam kakve šanse.

Dodan: 31. 10. 2009 @17:45:19
viki
Gost

da li primaju maloljetne? htjela bi raditi preko ljeta kao stjuardesa, znam više jezika...

Dodan: 09. 12. 2009 @23:54:37
Gost
...puno pitanja, a slabo (konkretnih) odgovora... :o(
Dodan: 31. 12. 2009 @12:20:57
tiki
Gost
Ovako: zakonski zahtjevi su 18 godina, srednja strucna sprema, strani jezik, odradjen tecaj - tecaj organizira firma za koju se spremas raditi. Prvo prodjes kod njih razgovor, ako te prime, ides na ground skolovanje gdje ucis od teorije leta, ponasanja, izgleda, do specificnosti tipa zrakoplova na kojem letis. nakon toga se radi familiarisation na zrakoplovu, te nakon toga polazes ispit za vrijeme leta sa instruktorom. Ovo su uvjeti za skolovanje u komercijalnoj avijaciji. U CRO su 3 firme: Croatia Airlines, Dubrovnik Airline i Trade Air. Ostale firme takodjer mogu koristiti domacicu zrakoplova na svojim letovima, ali ona nije obavezna ukoliko zrakoplov ima do 19 mjesta. Tako da i business avijacija ponekad ima domacice na svojim letovima. Pogledajte ID Jet, ili prosurfajte biznis avijaciju
Dodan: 19. 01. 2010 @01:20:34
ines
Gost
jel tko uspio za taj posao
Dodan: 09. 02. 2010 @14:36:24
Berlinac
Gost
Pozdrav svima, Ja sam upravo bio na EasyJet Academy u Luton, London. Posao se cini zanimljiv ali i zahtjevan. Morate se prijaviti onlajn, a onda doci na (lagano) testiranje u Londonu na vas trosak. Medjutim oni stvanro traze ljude, tako da ukoliko proucite sve sto pise na njihovom siteu, nema problema. Placa je niska na pocetku i sastoji se od vise elemenata. Ja sam osobno jos u dvojbama jer imam malu cerku koja tek ide u vrtic. Ali za svi samci i/ili bez djeca, stvarno savjetujem. Ah, da, znanje englensog je uvjet, dovoljno je da mozete normalno komunicirat i razumjeti sve sto vam kolegi, sefovi i putnici kazu. Ne trazi se diploma, ali bolje je biti siguran u svoje znanje, to gotovo sto se tice napetosti za vrijeme interview. I jos nesto, ako ste hr drzavljanin, morate provjeit jeli imate pravo raditi u Velikoj Britaniji.
može li mi netko odgovorit na sledeće pitanje?:-)
Dodan: 18. 02. 2010 @22:59:32
bahira 600
Gost

kakav zdrastveni pregled mora zadovoljit buduća stjuardesa? sta je i koji su pregledi uključeni u sistematski pregled?.......može li mi itko odgovorit što prije! :-)

Dodan: 20. 02. 2010 @13:03:48
JelenaX
Gost
Hi..i ja bi u stjuardese,,,,
Dodan: 20. 02. 2010 @13:08:01
JelenaX
Gost
uh...ovo sve skupa izgleda zaista komplicirano..mene zanima dali se luopće isplati ta sva muka na kraju
Dodan: 20. 02. 2010 @21:43:23
bahira600
Gost
...stvarno?! jeli tako teško postat stjuardesa, ide li u prilog ako imaš iskustva u turizmu? gdje je najbrže i najlakše završit tečaj? koliko zdrav moraš biti?...može li tko usputno o tome nešto napisati?
Dodan: 20. 02. 2010 @21:51:07
bahira600
Gost
...možete pisat i na ovaj mail bahira600@gmail.com mladoj osobi koja osmisljava svoju karijeru! hvala:)
Dodan: 24. 05. 2010 @17:07:59
weeee
Gost

vidim da ima dosta pitanja na koja cu probat odgovorit:

GDJE SE MOZE ZAVRSITI TECAJ? tecaj ne postoji u smislu da upises tecaj i zavrsis ga pa si stjuard/esa, nakon sto dobijes posao u odredjenoj kompaniji oni te skoluju za taj posao, skolovanje zna trajati duze od 2 mjeseca, imas teoriju i praksu za poloziti....

LJECNICKI: nakon sto rodjes krugove psihotesta, razgovora, ispit engleskog jezika onda tek ides na ljecnicki, to je kompletan ljecnicki pregleg, pluca, srce, vid, vadjenje krvi, urin, refleksi, psiholoski test....

JEZICI: obavazan engleski, oise se ispit pismeni i usmeno imas kratki razgovor, prednost (nije obaveza) poznavanje jos jednog jezika

Zakonski zahtjevi su 18 godina, srednja strucna sprema, hrvatsko drzavljanstvo, osigurano mjesto stanovanja i Zagrebu ili blizoj okolici...

radno iskustvo u usluznim djelatnostima moze biti prednost

Dodan: 11. 10. 2010 @19:40:47
gost
Gost

bokic, dali mi moze netko dati link od skole za sujardese..guglam tu ali nista nemogu naci...moooliiimmm vas

Dodan: 23. 10. 2010 @21:23:08
Tatko_Pantelija
Gost

Potrazi Cabin Crew ili Cabin Attendant Course

Imas i odvojene kurseve za sticanje "dozvole" odnosno Sertifikata o zavrsenom skolovanju, ali to ne znaci da si STW. Zanaci mozda malu prednost negde za krace skolovanje u kompaniji. Uglavnom potrazi oglase za Cabin Crew Job p akonkurisi u kompanijama, oni ce te skolovati i dati licencu. U evropi i svetu licence su najcesce kompanijske. U Srbiji te skoluje kompanija ali su dozvole drzavne. Mozes se raspitati i u JAT skolskom centru kada se organizuje skolovanje za STW, tada placas skolovanje oko 1.400 E sa naletom za licencu , naravno ako prodjes Lekarski, psiho i jezicki test. Skolovanje je od prilike jednom godisnje. Kontaktiraj training@jat.co

Dodan: 23. 10. 2010 @21:31:29
Tatko_Pantelija
Gost

Potrazi Cabin Crew ili Cabin Attendant Course

Imas i odvojene kurseve za sticanje "dozvole" odnosno Sertifikata o zavrsenom skolovanju, ali to ne znaci da si STW. Zanaci mozda malu prednost negde za krace skolovanje u kompaniji. Uglavnom potrazi oglase za Cabin Crew Job p akonkurisi u kompanijama, oni ce te skolovati i dati licencu. U evropi i svetu licence su najcesce kompanijske. U Srbiji te skoluje kompanija ali su dozvole drzavne. Mozes se raspitati i u JAT skolskom centru kada se organizuje skolovanje za STW, tada placas skolovanje oko 1.400 E sa naletom za licencu , naravno ako prodjes Lekarski, psiho i jezicki test. Skolovanje je od prilike jednom godisnje. Kontaktiraj training@jat.co

Dodan: 19. 11. 2010 @01:36:53
std
Gost

Radim kao stjuard 6 godina. Jako mlad sam poceo da letim i ostvariio mi se moj djecacki san. Posao je jako lijep isto toliko i tezak,stresan...Svaki radni dan je neka nova prica,nova desavanja. Sada mozda i nisam vise ponesen tim poslom ali mi je usao u krv i ne mogu sebe zamisliti da radim nesto drugo. Pogotovo ne u kancelariji i fixno radno vrijeme,opet kapiram da dolaze ozbiljnije godine i da ne mogu cijeli zivot biti stjuard... Moj savjet je da upisete fakultete,obrazujete se i da u avion udjete iskljucivo kao putnici... Veliki pozdrav!

Dodan: 24. 11. 2010 @10:38:23
Plavuša
Gost

E a šta ako se recimo s 35 god razbolim i nemogu više radit....šta onda??? D:

Dodan: 14. 01. 2011 @17:34:01
Dora
Gost

zamolila bih vas da mi ogovorite koja je srenja skola potrebna za posao stjuardese ?! unaprijed hvala !

Dodan: 14. 01. 2011 @19:34:19
Lena
Gost

Bilo koja srednja cetverogodisnja skola je dovoljna. Engleski jezik obavezan, jos neki jezik svakako prednost, ali ne i uvjet.

Dodan: 21. 01. 2011 @15:57:19
Lena
Gost

Ciao ljudi! Zanima me da li ima netko tko je radio za Quatar Airlines kao stjurdesa i ako mi možete reći da li su im uvjeti zbilja onakvi kako piše? Voljela bih čuti malo dojmove o tom iskustvu, pošto je ipak kompanija stacionirana jakooo daleko od Hrvatske. Hvala!

Dodan: 25. 01. 2011 @18:40:41
alfons p.
Gost

ovdje imaš iscrpno o radu u Qatar airlinesu i sličnim kompanijama, te razne informacije o procesu selekcije i testiranja za cabin crew job:  http://www.ana.rs/forum/viewtopic.php?t=46784

Dodan: 26. 01. 2011 @13:20:16
Lena
Gost

Hvala!

Dodan: 31. 03. 2011 @14:06:35
zbunjena
Gost

Pozdrav,

ja sam se prijavila na njihov oglas i poslali su mi mailom kada i gdje trebam doći s time da jedan dio ne razumijem.

3 dana traju njihovi "open day" recimo, s time da je samo prvi dan navedeno to, dok uz drugi i treći dan stoji napomena da se tada održavaju razgovori pa me samo zanima da li je potrebno prisustvovati na sva 3 dana ili je dovoljno doći samo te dane kada su zakazani razgovori?!

Unaprijed zahvalna!

Dodan: 15. 05. 2011 @13:36:06
pilot
Gost

rekli ste da radite u inozemstvu kao pilot???

Dodan: 15. 05. 2011 @13:45:31
avion7
Registriran uporabnik

rekli ste da radite u inozemstvu...kao pilot??

Dodan: 15. 05. 2011 @13:59:33
avion7
Registriran uporabnik

zanima me u koji školu se ide za stjuarda,koji su potrebni predmeti,koliko stranih jezika i broj bodova za upis......pišite bilo što.....hvala unaprijed..))

Dodan: 24. 05. 2011 @23:22:04
Ivanaaa :)
Gost

evo i mene ovdje. žarka želja od malih nogu mi je posao stjuardese. napokon nađem nešto ovako i imam pitanje... sa ove adrese http://www.dubrovnikairline.com/DAWeb/ sam skinula CV koji treba ispuniti...a gdje ga poslat?? hvala.

Dodan: 30. 06. 2011 @12:21:59
Brinetaa
Gost

Ideš u zrakoplovnu tehničku školu, smjer zrakoplovni prometnik. Od predmeta ti je potrebno hrvatski, geografija, povijest, matematika i strani jezik, a bodovni prag je 46 bodova

Dodan: 28. 07. 2011 @15:23:23
IVAN
Gost

aaaa,ima li neko direktan link na preko kog bih mogao konkurisati za emirate,ili qatar...??? please

Dodan: 10. 11. 2011 @17:56:38
stjuard
Gost

Pozdrav svima.Radim vec 23 god kao perser a promenio sam 7 aviokompanija,od vrhunskih svetskih aviokompanija do business-avijacikje i vvip privatnih aviona.Posao je interesantan ali nije zlato sve sto sija. Pre nego sto pocnete raditi ili se prijavite na konkurse aviokompanija mozda je preporucljivo upoznati se i sa "drugom stranom medalje".Nemojte da vas zvucna imena (Qatar,Emirates,Etihad) itd.nateraju da prekinete skolovanje,ostavite porodicu ili sl.Ako zelite ostati dugo u ovom poslu probajte kod vasih,lokalnih aviokompanija ili u aviokompanijama evrope,jer oni jos uvek imaju organiziranih ugovora za rad,radnickih sindikta i sl.Ako zelite da obaj posao radite 4-5 god onda preporucujem vam te arapske aviokomanije.Budite uvek spremni na to da cete tamo bez obzira bili vrhunski pilot ili kabinsko osoblje uvek biti ljudi 2 klasse(gastarbeiter-i).Emirati su lepi,vreme je suncano i puno je shoping-centar-a, ali koliko vi i pre svega koliko dugo cete vi tamo u tome uzivati posle 90 blok-satova mesecno u nekom besplatnom stanu koji delite jos sa 2-3 njih,frustrirani zbog neregulisanog socijalnog zivota(porodica,pravi prijatelji)odlucite sami. Lepota (stas-m/duge noge ,osmeh i plava kosa-f) su prolazni.A cim dodje vreme da nkome ne odgovara vas nos ili slicno,onda ste opet na pocetku/ulici.Imam dosta privatnih primeraka iz moje neposredne okoline tako da nemojte misliti da govori zavist nego realitet. Facit: Nnije vazno ime,lokacija,tip aviona vec je vazna unutarnji mir,socijalan krug i atmosfera kompanije. Znaci ako vas ovaj posao zanima za duze ( do penzije) onda izaberite lokalne kompanije, ako zelite na brzaka videti svet i opet se vratiti/biti primorani da se vratite onda izaberite "svetleca imena"avio-komanija. Veliki pozdrav.E-Mail: yannmail@yahoo.com

Dodan: 22. 11. 2011 @15:04:22
xxx
Gost

Piše da je jedan od uvijeta tečno znanje engleskog, ja znam engleski dosta za sporazumijevanje ali ne mogu reći da ga znam tečno. Dali bi svejedno mogla imati šanse da prođem? I nisam baš puno putovala, Igrali to kakvu ulogu u svemu tome?

Dodan: 08. 01. 2012 @18:16:44
Ja
Gost

Nedavno sam poslala CV u Croatia Airlines i javili su mi se za intervju iz agencije s kojom surađuju, ali na žalost ne primaju nikoga sa studentskim pravima. Jedino ako vam ona ističu do 1.5. možete dobiti posao. CA prima puno sezonskih radnika tako da se svakako prijavite

Dodan: 13. 01. 2012 @11:07:34
ex stw
Gost

bok svima

tko zna koja agencija je vrsila odabir kandidata za zaposlenje u croatia airlinesu,nedavno?hvala

Dodan: 23. 01. 2012 @14:48:35
jaaaa
Gost

pozdrav!

gdje si nasla to? jel mi mozes poslati link?

Dodan: 26. 01. 2012 @10:27:30
ex stw
Gost

nemam link,slala sam svoj cv na otvoreni natjecaj u croatiaairlines,pa su mi rekli da vise ne rade oni cijelokupnu selekciju,vec samo finalni odabir,a sve drugo,neka agencija za zaposljavanje.

taj finalni odabir je vec zavrsen u croatiji.

Dodan: 26. 01. 2012 @10:28:17
ex stw
Gost

nemam link,slala sam svoj cv na otvoreni natjecaj u croatiaairlines,pa su mi rekli da vise ne rade oni cijelokupnu selekciju,vec samo finalni odabir,a sve drugo,neka agencija za zaposljavanje.

taj finalni odabir je vec zavrsen u croatiji.

Dodan: 27. 01. 2012 @10:42:16
Maristela
Gost

Ima li određena dobna granica?

Dodan: 28. 01. 2012 @17:16:06
ex stw
Gost

nekad je bila,sada ne znam.

emirates i qatar cesto traze cabin crew,oglasavaju se i kod nas.

Dodan: 28. 01. 2012 @17:17:21
ex stw
Gost

nekad je bila,sada ne znam.

emirates i qatar cesto traze cabin crew,oglasavaju se i kod nas.

Dodan: 19. 02. 2012 @12:39:30
Me
Gost

A kolike su plaće? Da li se može od toga živjeti?

Dodan: 22. 02. 2012 @19:28:00
Lidia
Gost

moze  bilo koja cetverogodisnja srednja skola? 

Dodan: 28. 02. 2012 @15:57:23
isic27
Gost

ako traže da stjuardese budu savršenog zdravlja znači nebi onda smjele pušit cigarete?

Dodan: 06. 06. 2012 @01:05:37
guest
Gost

je li ikakav problem ako imam aparatic za zube?

Dodan: 06. 08. 2012 @11:15:12
mark
Gost
Dodan: 22. 02. 2013 @14:46:17
Mateo
Gost

Pozdrav svima! Jel netko zna jel se u Croatia Airlinesu primaju stjuardi ili samo stjuardese? I isto tako i za Qatar i Emirates? Znaci mogu li se muški prijavljivati za posao ili?

Dodan: 09. 05. 2013 @23:16:43
Milena
Gost

Ej ćao.... Ja sam slala aplikacije i za Quatar i za Emirate... E sad kolike su šanse da ta aplikacija prolazi, pošto ja još nisam dobila odgovor ni od jedne kompanije. Pa me zanima da li ja to mogu obaviti negdje face-to face, u nekoj agenciji ili slično, pošto slabo vjerujem tim online aplikacijama... Hvala

Dodan: 13. 09. 2013 @16:36:28
Miaa^^
Gost

Hej bok, mi mozes poslat link na kojem je formular za Croatia Airlines? Hvala

Dodan: 26. 10. 2013 @20:47:17
Rekica
Gost
Znam da si ovo napisao prije 3 god... Je li mozes vise rec o tom programu na mail? Hvala.
Dodan: 26. 10. 2013 @20:50:21
Rekica
Gost
Znam da si ovo napisao prije 3 god... Je li mozes vise rec o tom programu na mail? Hvala.
UPOZORENJE: STA Zagreb ne preuizima odgovornosti za komentare korisnika foruma. Zadržavamo pravo ukidanja, promjena izgleda, sadržaja i uvjeta korištenja portala i stranica koje su sastavni dio portala bez obaveze prethodne najave. STA Zagreb nije odgovorna za bilo kakvu štetu nastalu tim promjenama.
Dijelite s drugima: Twitter Delicious Digg Facebook Google Live mySpace Newsvine

Kako do ISIC iskaznice?
STA putovanja
Ulica Andrije Hebranga 22
10 000 Zagreb

info@staputovanja.com

Tel.: 01/488 63 40
GSM: 099/ 488 63 40
Fax: 01/488 63 45
Besplatni tel.: 0800 1998

Radno vrijeme
Od ponedjeljka do petka:
09:00-17:00

Cijene se mijenjaju u odnosu na prodajni tečaj Erste & Steiermärkische Bank d.d.
© STA Putovanja d.o.o., 2014. Sva prava pridržana. Oblikovanje.com