Raširi krila

stjuardesa

Dodan: 10.06.06 @20:41:56

xxx

Gost

0 0

Piše da je jedan od uvijeta tečno znanje engleskog, ja znam engleski dosta za sporazumijevanje ali ne mogu reći da ga znam tečno. Dali bi svejedno mogla imati šanse da prođem? I nisam baš puno putovala, Igrali to kakvu ulogu u svemu tome?

Ja

Gost

0 0

Nedavno sam poslala CV u Croatia Airlines i javili su mi se za intervju iz agencije s kojom surađuju, ali na žalost ne primaju nikoga sa studentskim pravima. Jedino ako vam ona ističu do 1.5. možete dobiti posao. CA prima puno sezonskih radnika tako da se svakako prijavite

ex stw

Gost

0 0

bok svima

tko zna koja agencija je vrsila odabir kandidata za zaposlenje u croatia airlinesu,nedavno?hvala

jaaaa

Gost

0 0

pozdrav!

gdje si nasla to? jel mi mozes poslati link?

ex stw

Gost

0 0

nemam link,slala sam svoj cv na otvoreni natjecaj u croatiaairlines,pa su mi rekli da vise ne rade oni cijelokupnu selekciju,vec samo finalni odabir,a sve drugo,neka agencija za zaposljavanje.

taj finalni odabir je vec zavrsen u croatiji.

ex stw

Gost

0 0

nemam link,slala sam svoj cv na otvoreni natjecaj u croatiaairlines,pa su mi rekli da vise ne rade oni cijelokupnu selekciju,vec samo finalni odabir,a sve drugo,neka agencija za zaposljavanje.

taj finalni odabir je vec zavrsen u croatiji.

Maristela

Gost

0 0

Ima li određena dobna granica?

ex stw

Gost

0 0

nekad je bila,sada ne znam.

emirates i qatar cesto traze cabin crew,oglasavaju se i kod nas.

ex stw

Gost

0 0

nekad je bila,sada ne znam.

emirates i qatar cesto traze cabin crew,oglasavaju se i kod nas.

Me

Gost

0 0

A kolike su plaće? Da li se može od toga živjeti?

Lidia

Gost

0 0

moze  bilo koja cetverogodisnja srednja skola? 

isic27

Gost

0 0

ako traže da stjuardese budu savršenog zdravlja znači nebi onda smjele pušit cigarete?

guest

Gost

0 0

je li ikakav problem ako imam aparatic za zube?

mark

Gost

0 0

Mateo

Gost

0 0

Pozdrav svima! Jel netko zna jel se u Croatia Airlinesu primaju stjuardi ili samo stjuardese? I isto tako i za Qatar i Emirates? Znaci mogu li se muški prijavljivati za posao ili?

Milena

Gost

0 0

Ej ćao.... Ja sam slala aplikacije i za Quatar i za Emirate... E sad kolike su šanse da ta aplikacija prolazi, pošto ja još nisam dobila odgovor ni od jedne kompanije. Pa me zanima da li ja to mogu obaviti negdje face-to face, u nekoj agenciji ili slično, pošto slabo vjerujem tim online aplikacijama... Hvala

Miaa^^

Gost

0 0

Hej bok, mi mozes poslat link na kojem je formular za Croatia Airlines? Hvala

Rekica

Gost

0 0

Znam da si ovo napisao prije 3 god... Je li mozes vise rec o tom programu na mail? Hvala.

Rekica

Gost

0 0

Znam da si ovo napisao prije 3 god... Je li mozes vise rec o tom programu na mail? Hvala.
UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.
Stran 4 od 4

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90