Raširi krila

viza za australiju??

Dodan: 05.12.05 @01:05:42

turanovic.safeta@gma

Gost

0 0

pozdrav narode i mene zanima sta tacno trebam od papira za australiju imam tamo druga i on bi mi poslao garantno pismo i sve sto treba,nemam posao ovde i nemam bankovnog racuna.sta mi treba od njega tacno osim garantnoga pisma nemislim ostajati ni 3 mjeseca na mjesec dana bi otisla vratila bi se prija vremena neznam kakve su mi sanse,ako neko moze da mi odg.unapred hvala

turanovic.safeta@gma

Gost

0 0

pozdrav narode i mene zanima sta tacno trebam od papira za australiju imam tamo druga i on bi mi poslao garantno pismo i sve sto treba,nemam posao ovde i nemam bankovnog racuna.sta mi treba od njega tacno osim garantnoga pisma nemislim ostajati ni 3 mjeseca na mjesec dana bi otisla vratila bi se prija vremena neznam kakve su mi sanse,ako neko moze da mi odg.unapred hvala

australacprofesional

Gost

0 0

kaj se te vize za australliju nece nikad ukinuti zar nije za novi zeland vec ukinuta ? i te avio karte zasto su sve preko 1000 eura :!!

pop

Gost

0 0

ma treba dobit radnu vizu nekak, jel ima neka fora kak je dobiti ?

Ivan

Gost

0 0

Drustvo bok..

Ima li itko saznanja,koim najlaksim putem mogu otici ziviti u Australiju?! Tnx

vekica

Registriran uporabnik

0 0

hei htjela saznati sve o putu iz prve ruke. molim te javi se na vedrana.assistent@gmail.com . hvalaaaaaaaaa

emadavid

Registriran uporabnik

0 0

i ja bih htjela doznati kako najlakše do papira

Aldin

Gost

0 0

Aldin

Gost

0 0

karlos

Gost

0 0

najlakse ti je otci u Australiju LEGALNO preko Work and study programa sto nudi STA ali ti treba minimalno sa svim troskovima 40 000 kn za jedno 6 mjeseci.

tomy

Gost

0 0

pozdrav svima......zanima me da li netko moze pomoci objasnit kako do radne vize za australiju,sta sve treba ispunit i poslat i da li se moze sve preko interneta da se ne mora ic u zagreb. imam rodaka u australiji ima svoju firmu i zove me da idem radit kod njega znaci osiguran posao i smjestaj.unaprijed hvala!!!!!!!!!!!!!

tomy

Gost

0 0

pozdrav svima......zanima me da li netko moze pomoci objasnit kako do radne vize za australiju,sta sve treba ispunit i poslat i da li se moze sve preko interneta da se ne mora ic u zagreb. imam rodaka u australiji ima svoju firmu i zove me da idem radit kod njega znaci osiguran posao i smjestaj.unaprijed hvala!!!!!!!!!!!!!

Sammy

Gost

0 0

lijei pozdrav svima...imam još 1 godinu srednje god završiti i imam veliku želju otići studirati u au..već sam malo gledala fakultete i smjerove

no sve mi je to komplicirano,gledala sam po svim mogućim forumila i čitala sve žive komentare i jednostvano sam se izgubila? 

zanima me može li mi se netko javiti preko gmaila(ostavit ću ga tu) i  da i sve objasni malo detaljnije i kaže mi imam li kakvih mogućnosti??

bila biha jako zahbalna     Gmail:  50goodlife50@gmail.com

UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.
Stran 7 od 7

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90