Studentska putnička agencija STA Zagreb
Forum
Vlak Zagreb-Trst??? Hosteli u Trstu...
Dodan: 15. 02. 2012 @22:55:33
Danijela
Gost
Glasajte ZA Glasajte PROTIV
Glasova: 0

Zdravo, planiram u svibnju ici u Trst pa me zanima koliko kosta vlak iz Zagreba za Trst? Ako neko slucajno zna neke jeftine hostele u Trstu neka mi javi )) E da, zanima me jos koliko kosta karta autobusa ili vlaka iz Trsta do Venecije. Pozdrav ))

Re: Vlak Zagreb-Trst??? Hosteli u Trstu...
Dodan: 16. 02. 2012 @08:25:57
Sanjin
Gost

Ne postoji vlak iz Zagreba za Italiju. Bus iz Zagreba za Trst vozi svaki dan osim nedjelje i ponedjeljka. Iz Zagreba kreće u 05.30, u Trst dolazi u 09.45.

Za vlakove iz Trsta za Veneciju pogledaj na http://www.trenitalia.com (pripazi na trajanje putovanja vlaka, jer postoje vlakovi koji voze direktno, i oni koji voze preko Gorizie i Udina).

Re: Vlak Zagreb-Trst??? Hosteli u Trstu...
Dodan: 16. 02. 2012 @16:47:33
Danijela
Gost

Hvala ti puno na informacijama. Znas li mozda koliko kosta povratna karta za taj bus iz Zagreba do Trsta?? Pozdrav

UPOZORENJE: STA Zagreb ne preuizima odgovornosti za komentare korisnika foruma. Zadržavamo pravo ukidanja, promjena izgleda, sadržaja i uvjeta korištenja portala i stranica koje su sastavni dio portala bez obaveze prethodne najave. STA Zagreb nije odgovorna za bilo kakvu štetu nastalu tim promjenama.
Dijelite s drugima: Twitter Delicious Digg Facebook Google Live mySpace Newsvine

Kako do ISIC iskaznice?
STA putovanja
Ulica Andrije Hebranga 22
10 000 Zagreb

info@staputovanja.com

Tel.: 01/488 63 40
GSM: 099/ 488 63 40
Fax: 01/488 63 45
Besplatni tel.: 0800 1998

Radno vrijeme
Od ponedjeljka do petka:
09:00-17:00

Cijene se mijenjaju u odnosu na prodajni tečaj Erste & Steiermärkische Bank d.d.
© STA Zagreb d.o.o., 2014. Sva prava pridržana. Oblikovanje.com