Raširi krila

Australija i/ili Novi Zeland

Dodan: 02.01.08 @08:24:21

ante

Gost

0 0

ima li mi ko pomoc i rec tocno sve potrebno za turisticku vizu unaprijed hvala

Ana

Gost

0 0

Što ti je sve bilo potrebno za turističku??

dragan

Gost

0 0

Evo upravo sam aplicirao za vizu, nije potrebno nista specijalno osim popunjavanja papira online i kreditne kartice, vjerovatno je i potreban stalni posao jer je onda viza odobrena brzinom svjetlosti. Sve se radi preko stranice ambasade i oni su odgovorili u roku 1 dan sa potvrdom da je viza odobrena. Samo pripazite kad aplicirate u mailu vam prvo stigne da ste aplicirali, a odmah ispod toga i viza..što ja naravno nisam primjetio i vec mi je isteklo 1 mjesec od zahtjeva odnosno 1 mjesec vize..

baggio

Gost

0 0

Pozdrav i Sretna Nova godina svima  koji su vani i koji se jos trude da izadju.

Mi sa suprugom smo  oboje zavrsili srednju med. skolu, iz Vojvodine  smo.Ja Hrvat,...ona madjarica sa EU pasosem.Odavde  nazalost nikakve sanse nemamo.....ali se nadamo da ce nam netko pomoci kako sa HR.putovnicom da apliciram za Australiju ili Novi Zeland? Ja sam bez posla ali sam radio godinu dana u Engleskoj...tako da mi jezik ne predstavlja problem.Naravno....znanje nije akademski.Volontirao sam godinama pri British Red cross-u,...imam i njihove preporuke i sa radnog mjesta u UK. Jedino su mi godine problem,....meni 44,..supruga 34.Imamo maloljetnu djevojcicu,prvi razred osnovne.Mi bi zeljeli da se iselimo...medjutim nemamo nikoga vani....niti mozemo dobiti garantno pismo od poslodavca....ili od rodbine.Naprosto smo vezanih ruku bez posla i svaka pomoc nam je dobrodosla.Ovdje smo stambeno rjeseni.....ali bi rado prodali ako mozemo ikako rijesiti iseljenje.Nadam se da ce nam netko ukazati na pomoc....unapred hvala!

baggio

Gost

0 0

ili mail : papsandor@yahoo.co.uk

Imamo i Web stranicu ako ste zeljni pogledati nase Gentle Giant`s .....

nazalost Newfoundlandere cemo morati prepustiti prijateljima,....osim ako ne nadjemo rjesenje za jednog za ponijeti.( ali 6 mjeseci karantina....itd. bit ce tesko).Mozda zna neko vani nekog Breeder-a Njufica pa preko njih da se pomogne...?

Cekamo bilo koju pomoc  u vezi iseljenja.....ne znamo kako to ide u Veleposlanstvu niti u Zagrebu ili u Becu...

kako da krenemo, sta uciniti za prvi korak i da li svi odjednom ili separativno?

Nama i nije toliko bitno da li AU ili NZ,  samo  gdje je lakse i brze iseljenje.

Kako smo culi...u Novi Zeland je mnogo lakse.....da li je Istina? 

damir

Gost

0 0

aj bog ante di je ta agencija u zadru za izdavanje viza i za te garancije -za n. z -pozdrav

Marko

Gost

0 0

Radna viza za Australiju - lagano ili ne ?

Situacija je sljedeća, nedavno sam odbijen za radnu vizu za kanadu jer im nije potrebna moja struka, dok je ona jako raširena u australiji (landscape architect).

E sad, kako imam više-manje sve dokumente spremne volio bi ih poslat u Australsku ambasadu, međutim, volio bi i ne opet bacit par tisuća eura pristojbi.( a 2000 je u stratu ako se ne varam).

Zanima me kakva je situacija sa dobijanjem vize (radne) ako nemaš dogovoren posao, jer teško ću išta preko neta dogovorit.

Također, da li je moja prednost što nemam ženu i djecu, s obzirom da za kanadu nije bila ?

I da, da li je bolja opcija otići dolje (imam rodbinu za smještaj), pa tražit posao, a ovo imat spremno ako šta uleti ?

Maja

Gost

0 0

Ekipa, molim sve one koji su dobili VIZU i radnu dozvolu za AUSTRALIJU da mi se jave na mail eyevision.sun@gmail.com, trebam hitno informacije o postupku jer planiram otići tamo raditi i živjeti. 

Hvala!

Baggio

Registriran uporabnik

0 0

eeehhhh Majo....

ne znam da li ti se neko javio ili poslao privatnu poruku  u

medjuvremenu,  jer meni niko nije odgovorio.....nijednu rec....

kamoli recenicu.Ovaj forum ti je jedini gdje ostajes sa postavljenim pitanjima sama sa sobom.Poceo sam sam da se dopisujem sa sobom..sala mala!

Na forumu u Novom Zelandu su mi se odmah javili i dali mi instrukcije,...

a ovdje?   Niko!

Nazalost......ali sta cemo? Takav smo narod!

Pozdrav i puno srece    

gita

Gost

0 0

Da li mi može netko objasniti kako to ide kad želiš poći živit i radit na Novi Zeland???

alek

Gost

0 0

JEVITE MI SE NA MAIL acoyug87@yahoo.com INTRESUJE ME NZ

Daniela

Gost

0 0

Dali je tko uspio nači preko interneta posao u AU i tako omogučio da dobije radnu vizu? Dali je to uopćest9 moguče? Molim da ako netko ima takvo iskustvo da mi javi na e-mail :  miidaniela@yahoo.com

Unaprijed hvala!!!

matija

Gost

0 0

belly

Gost

0 0

daj mi reci imal li kod vas u australiji cura sto se udaju za papire cisto sam radoznao

Mirza

Gost

0 0

Pozz. zanima me kako dobiti radnu dozvolu i pronaći posao, jer planiram ići u Australiju.

Molim sve koji imaju iskustva i koji žive tamo da pišu na email: posao1988@gmail.com

Betty

Gost

0 0

Danijela, molim te ako imaš vremena i ako vidiš ovaj post da mi se javiš na mail betty2204@live.com vezano za dobivanje trajne vize za Novi Zeland.

Imam nekoliko pitanja. Hvala, lijep pozdrav

Iva

Gost

0 0

Najbolje vam je nazvati njih jer u njihovoj ambasadi se više ne bave sa vizama, ovo vam je broj koji se naplaćuje kao lokalni poziv +38517776630 koji su mi dali u ambasadi.

Ne dobiješ ih odmah iz prve ali na tvoja sastavljena pitanja dat će ti odgovore koja te zanimaju. Sretno!

adisathecat@gmail.co

Gost

0 0

....evo čitam malo komentare o N.Z. ...za koji mislim da je predivan...od ove poruke je proslo par godina koliko vidim...pa ako ikako mogu dobit komentar natrag kako ste se snašli na N.Z. ?

aleksandra kolaric

Gost

0 0

Hej, drugari, spremam se za Novi Zeland, ako neko ima bilo kakav savet, sugestiju, molim vas, pisite. Hvala

aleksandra kolaric

Gost

0 0

Hej, drugari, spremam se za Novi Zeland, ako neko ima bilo kakav savet, sugestiju, molim vas, pisite. Hvala

Rudolf

Gost

0 0

Jeste uspjeli dobiti vize??

UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.
Stran 5 od 5

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90