Raširi krila

VIZA ZA AMERIKU

Dodan: 24.10.07 @21:21:39

Daniel

Gost

0 0

pozdrav svima..

imam jedno pitanje u vezi dobijanje  vize.

Ja sam pre nekih 12 godina bio u ameriku 5 meseci pa se vratio(na ulazu sam dobio 6),posle 2 godine pokusao ponovo i odbili me jer kao nisam ozenjen,nemas posao...posle jos 1 god. pokusao i isto mi rekli,i da nemas kome da se vratis.

Sad sam u braku 8 godina,radim vec 6 godina,imam zenu,sina od skoro 4 godine,i neke ustedjevine u banci,+auto,stan,kucu i nesto malo zemlje.

Zena je nezaposlena i zato je i problem dal da trazim samo za sebe ili i za nju i dete,da bi svi isli zajedno.Hteli smo kod kuma u Arizoni za praznike jer tad imam i odmor.

Molim sto pre neko iskusan da mi odgovori

Nina

Gost

0 0

Pozdrav svima, mozete li mi pomoci na koji nacin najbrze da dobijem vizu i zeleni karton, vjerenik mi je amerikanac i planiramo se uzeti za mjesec dana, da li je bolje vjencati se tamo ili ovde kako bih  se konacno spojili i nakon koliko bih mogla doci u posjetu familiji,svoju zemlju, hvala

Nina

Registriran uporabnik

0 0

Poštovani,

Molim da mi pognete koji je najbrzi nacin da budem skupa sa svojim dragim, on je Amerikanac, vjereni smo, a uskoro bi on trebao doci da se vjencamo. Koji je najbrzi nacin da dobijem vizu ? Da li je bolje vjencati se ovde ili tamo radi brzeg dobijanja green card?

Nikola Dijana Markov

Registriran uporabnik

0 0

Postovani,trebao bi pomoc u vezi vize za SAD...u hrvatskoj sam zaposlen i ozenjen,i trebao bi ic u ameriku u posjet...postoji velika vjerojatnost da tamo ostanem,no to naravno nebi naveo...dobit cu garantno pismo,ali za mene su mali problem financije...no za nju nisu..ona je zaposlena u bolnici tamo i moze mi garantirat apsolutno sve..dal u tome slucaju mogu dobit vizu?hvala vam puno..i mozete odgovorit direktno na moj mail..adresa je:mrkimarkovic1984@gmail.com

Ivan

Gost

0 0

Molim za pomoć!! Maturant sam i bliži se državna matura, ucenje, ispiti... Kada to završi volio bi otici u Ameriku spojiti ugodno s korisnim. Naime planiram posjetiti tetu  u New Yorku, a posto imam 3-4 mj do faksa planirao sam i raditi. E sad.. ako bi zelio raditi "legalno" moram biti student koji jos nisam. Let bi bio 26.6., a upis na faks je pocetkom 7mj (mislim da nemoram biti na upisima, ispravite me ako sam u krivu) ali problem je ta potvrda da sam student.. Sta da kažem u abasadi? Dali je jos neko bio maturant koji je htio raditi u Americi? Ako nista od toga ne uspije, radit cu kod rodzaka na crno.. hehe  

Anchi1111

Registriran uporabnik

0 0

pozdrav svima! Znam da postoje studentske vize, a zanima me je li moguće i raditi za vrijeme studiranja u Americi. Planiram upisati LL.M, za to se ne nudi puno stipendija pa mi je jedina opcija , da bih tamo mogla stanovati, rad. Na puno sam mjesta pronašla da je rad zabranjen sa studentskom vizom, je li to točno i ako je, postoji li kakva druga opcija osim te studentske vize? Hvala

ivan

Gost

0 0

bok, imam, pitanje koji su uvjeti za dobivanje americke vize? hvala!

ivan

Gost

0 0

bok, imam, pitanje koji su uvjeti za dobivanje americke vize? hvala!

Paula

Gost

0 0

Ja bi htjela se bas preseliti u SAD, i sad neznam jel mi treba viza za to, ili sta. Nista nisam proucavala ali mislim iduce godine otici u SAD zivjeti tamo i preseliti se i sve to.Molim vas pomoc, nista neznam o tome 

Aurora

Gost

0 0

pa nije to baš tako, ja bih se preselila i to je to... proces za useljeničku vizu traje cca deset godina... ne bi li većina nas otišla tamo da je to tako lagano? teško je dobiti turističku vizu, a kamoli useljeničku...  nažalost, to je tako...

Gost

Gost

0 0

1. Ne pisite svasta jer se sve gleda

2. NE SMIJETE raditi bez dozvole, NE MOZETE dobiti dozvolu ali ko kaze da ne mozete raditi? Pogotovo u NYC....

lubenica

Registriran uporabnik

0 0

a probaj, a onda kupovanje avio karte i put pod noge

viza za ameriku

Gost

0 0

na koji nacin se moze dobiti viza za ameriku i sta treba za pocetak

Antonija

Gost

0 0

Pozdrav, zanima me kolike su cijene tih community collega i da li je moguce doci u Ameriku preko J1 vize i dok sam tamo prebaciti se na F1 vizu preko tecaja engleskog jezika ili peko upisa u neki community college? Kad su upisi u te fakultete i ima li dobnog ogranicenja jer naime imam 28 godina. Kako doci do radne vize? Hvala

Antonija

Gost

0 0

Imam završeni građevinski fakulet i 2 godine iskustva u struci. Isto tako trenutno studiram na Pomorskom fakultetu al izvanredno. Kakve su mi šanse...svakako bi pokušala upisati neku razliku predmeta za građevinu ili pomorski fakultet ako je to moguce nekako...di da se raspitam oko toga i oko priznavanja diploma?

Josipa

Gost

0 0

Hej ljudi...Trenutno živim i radim u Hrvatskoj ali na proljeće idem u Kanadu kod dečka. Planiramo se vjenčati kad dođem. A na bračno putovanje bi išli u Ameriku... Gdje ja moram raditi vizu za Ameriku? Da li ju trebam raditi ovdje ili u Kanadi jer ću ionako morati mijenjati sve dokumente kad se udam i uzmem njegvo prezime?

usa

Gost

0 0

kajee

Gost

0 0

napravi u Hrvatskoj vizu prije samog puta to ti je najbolje. Ionako sa vjencanim listom dokazujes da si to ti a tek kasnije mozes mijenjati dokumente ne odmah, zar ne ?

Moises Miguelro

Gost

0 0

Da vam je potrebna hitna kredit ili financijsku pomoć? a vi ste se razočarani od strane banaka. Mi vam možemo pružiti direktan sredstva u iznosu do 5 milijuna eura na pogodan kamatne stope za više informacija i zahtjev za obrazac za prijavu, Kontaktirajte nas putem e-maila uspf.associates@gmail.com
Regards.
Moises Miguelro

marina

Gost

0 0

imal iko iskustvo kako do iseljenicke vize za kanadu

Višnja

Gost

0 0

Moja kćerka Lucija isto putuje 26.06.2015. za SAD kod rođaka i upisana je na ELC tečaj u Bostonu. Imamo isti problem. Kako doći do SEVIS ID broja?

Marjan

Gost

0 0

da postoji mogucnost dokazi da imas osiguran posao u svojoj zemlji i onda nema problema za vizu natrag 45 godina je bilo isto kao i danas u ameriku je tesko uci legalnim putem ako si mlad bez posla bez garancije da se vraces natrag (nisi naveo odakle si) Ako imas rodbinu to ti ne pomaze ako imas  mamu tatu sestru ili brata koji legalno borave u americi onda si i ti dobar kandidat ako si 75 godina star onda si dobar kandidat ako si 18 godina star ne postoji mogucnost (samo ako imas uzu rodbinu) Tetka nije uza rodbina.Nisi naveo kako ti je tetka dospila u ameriku.

Marjan

Gost

0 0

ako ti je ovaj sto studira u americi drzavljnin on ti moze  pokusati dostaviti garantno pismo a ako je on student na privremenom boravku onda si bez srice.J sam dosao na turisticku vizu kod ujaka on je uplatio jamstvo od tisucu dolara da cu se vratiti posle treceg pokusaja i dokaza o poslu u hrvatskoj u zagrebu sam dobio vizu dakle postoji nekih mogucnosti ali vi svi sto zelite putovati prije nego se zaletite u konzulat dobro napravite domaci rad jer jednom kad vas odbiju on vas imaju na listi odbijenih onda je mogucnost sve gora.cuo sam da za studente ili kako vi kazete fax pokusate pronaci prijatelje u americi i sa njima se povezati za neku vrstu studen excec znaci da vi dojdete kod njih a oni kod vas pokusaj nemas sto izgubiti( kazem domaci rad) .  Zelim vam svima puno uspjeha.

Stefan

Gost

0 0

Pozdrav,

Nov sam clan na forumu,pa imam par pitanja?Rodbina me zove da dodjem kod njih,tacnije da me zaposle,citao sam po forumima,ali mi bas neke stvar nisu jasne.Student sam druga godina,hteo bih da odem kod njih,ali ne znam koje papire i sta sve treba da predam u ambasadu,da li smem da govorim da idemo kod njih da bi  radio ili turisticki kao da idem.Imam snajku koja je njihov drzavljanin rodjena je tamo,da li bi mogao nesto preko nje,ak oneko zna neka me posavetuje posto sam prvi put u ovome,hvala unapred

UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.
Stran 14 od 14

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90